Ranking kredytów hipotecznych listopad 2020

Który kredyt hipoteczny jest najlepszy w listopadzie 2020? Sprawdź, w których bankach kredyty są najtańsze, a w których najdroższe. Oto rzetelny ranking kredytów hipotecznych, zawierający szczegółowy wykaz najważniejszych parametrów. Nazywam się Kamil Nawrocki i już od ponad 7 lat pomagam swoim Klientom w wyborze najlepszej oferty kredytu jak również w całym procesie kredytowym. Zapraszam do lektury najnowszego rankingu.

Co w kredytach przynosi nowy miesiąc ?

Obserwujemy przede wszystkim wzrosty wysokości marż banków. Przeciętna marża dla kredytów z najniższym (10%) wkładem własnym wynosi już 2,9%. Nieco lepiej jest przy 20-procentowym wkładzie własnym. Podwyżki marż banków rekompensują niższe stawki stóp procentowych. Przypomnę, że oprocentowanie kredytu składa się ze stopy referencyjnej WIBOR 3M oraz marży banku. I to właśnie stawka WIBOR spadła od marca z poziomu 1,7% do obecnego poziomu 0,2%. Dodatkowo obserwujemy wydłużone czasy procesowania wniosków w bankach sięgających nawet 40 dni roboczych. No i najważniejsze informacja - jest ciężej uzyskać kredyt, ponieważ banki przykręciły kurek w liczeniu zdolności kredytowej i obecnie musimy wykazać pewny i dobry dochód w stosunku do zobowiązań finansowych.

5 najlepszych ofert z 10% wkładem własnym

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych ofert kredytów z wkładem własnym 10%. Zestawienie zostało przygotowane na podstawie kosztu całkowitego, czyli łącznej kwoty kapitału, odestek i innych kosztów, które zapłacimy bankowi w okresie spłaty kredytu.

Założenia:

Wartość nieruchomości: 500.000 zł
Wkład własny: 50.000 zł (10%)
Kwota kredytu: 450.000 zł
Okres kredytowania: 30 lat

10 najlepszych ofert z 20% wkładem własnym

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych ofert kredytów z wkładem własnym 20%. Zestawienie zostało przygotowane na podstawie kosztu całkowitego, czyli łącznej kwoty kapitału, odestek i innych kosztów, które zapłacimy bankowi w okresie spłaty kredytu.

Założenia:

Wartość nieruchomości: 500.000 zł
Wkład własny: 100.000 zł (20%)
Kwota kredytu: 400.000 zł
Okres kredytowania: 30 lat

Potrzebuje indywidualnej symulacji

Powyższy ranking został przygotowany na podstawie średniej kwoty kredytu jak również najcześciej wybieranego okresu kredytowania. Wiem, że do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie, wiec jeśli potrzebują Państwo wsparcia lub przygotowania symulacji na podstawie Państwa indywidualnych preferencji proszę przesłać formularz kontaktowy lub napisać bezpośrednio do mnie na adres mailowy kamil.nawrocki@efins.pl, albo zadzwonić. Czekam na Państwa telefon pod numerem 509 309 314

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o